3herosoft Audio Maker

Profesyonel Ses Dönüştürme ve Düzenleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 25$
  • Boyut 5.2 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 3herosoft
3herosoft Audio Maker yazılımını Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanarak CD' lerde bulunan şarkıları bilgisayarınıza kopyalamanızı ve bu dosyaları çeşitli ses dosyası biçimlerine dönüştürmenize yarayan kolay kullanımlı bir ses düzenlem
3herosoft Audio Maker yazılımını Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanarak CD' lerde bulunan şarkıları bilgisayarınıza kopyalamanızı ve bu dosyaları çeşitli ses dosyası biçimlerine dönüştürmenize yarayan kolay kullanımlı bir ses düzenleme yazılımıdır.

Son derece profesyonel bir ses dosyası dönüştürme ve yazdırma programı olan 3herosoft Audio Maker yazılımı sayesinde MP3, WMA, M4A, AAC, AC3 gibi çeşitli ses formatlarındaki şarkılardan oluşan müzik CD' leri yapabilirsiniz. Aynı zamanda CD içeriklerinde bulunan sesleri de ayıklamanıza imkan tanıyan yazılım ile sesleri ripleyerek Audio CD, MP3 CD ve WMA CD oluşturabilirsiniz. 

Tüm bunlara ek olarak mükemmel bir Audio CD yardımcısı olan yazılım kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için bazı gelişmiş özellikleri de yapısında barındırmaktadır. Program ile ses dosyalarına ait parametreleri ayarlayabilir, bit hızlarını değiştirebilir, müzik kütüphanesi için ID3 etiketlerini düzenleyebilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
3herosoft Audio Maker indir